Meniny má dnes Vratislav a zajtra má Alfréd Dnes je Pondelok, 18. Júna 2018 - Tvoja nová práca  
Showbiznis!
   DVD Filmy   Titulka   Fotky   Hudba   Film   DVD
Herci : Herečky : Speváci : Speváčky : Modelky : Kapely : Abecedný zoznam
 Navigácia
:: Hlavná strana
:: DVD Obchod
:: Plagáty
:: Music
:: Filmy
:: Wallpapers
:: Celebrity
:: Výroky
:: Zaujímavosti
:: Bez mejkapu
:: Za mrežami
:: Texty piesní
:: Televízia
:: Program kín
:: Herci
:: Herečky
:: Speváci
:: Speváčky
:: Modelky
:: Kapely
:: WestCoast-Customs
 Slovensko a Čechy
:: Naši herci
:: Naše herečky
:: Naši speváci
:: Naše speváčky
:: Naše modelky
   

Výroky

Zobraziť stránku:
<< Začiatok   < Predošlá strana   Strán (5): [1]  2  3  4  5   Ďalšia strana >   Koniec >>

1.Martina Šindlerová: "Veľa ľudí ma považuje za chladnú kráľovnú, ale nie som taká. Lenže keď som pred kamerami, ťažšie zo mňa plynú emócie a nechcem ich zo seba žmýkať nasilu. Keď sa teším, nemusím sa hneď hádzať o zem. Niekedy som trochu naivná a zaoberám sa zbytočnosťami, ktoré neovplyvním. Ale ocino ma vedie k tomu, aby som sa na všetko dívala racionálne a používala zdravý rozum. Lenže niekedy nad rovnakou vecou len mávnem rukou, a niekedy vybuchnem. Záleží, ako na tom práve v ten deň som."
2.Martina Šindlerová: "Veľmi by som sa chcela venovať spevu, ale ovplyvňuje to veľa faktorov. Jedno viem, lebo spievam dlho - nie je to len o zábave. Zažila som spievať päť hodín na akcii, päť dni za sebou a do skorých ranných hodín - a potom ráno do školy. Dva roky som trávila každý voľný čas v hudobnej škole a moji rovesníci behali po diskotékach."
3.Martina Šindlerová: "Na prvý kasting do SuperStar som si išla vlastne vypočuť názor poroty. Spievala som aktívne dva roky a bola som zvedavá, čo na kvalitu môjho spevu povedia ľudia z branže. Mala som strach z toho, že mi povedia, aby som sa venovala niečomu inému a že som dva roky zabíjala čas. Našťastie sa to neskončilo negatívne."
4.Tomáš Bezdeda: "Vždy som bol normálny. Nezabúdam odkiaľ som, som z normálnej, dobrej rodiny. Otec ma vychovával prísne. Som skromný, mám myslím dobrú povahu a nie som egoista. Mám aj chyby, niekedy sa hádam a musím mať posledné slovo - najmä keď sa hádam s mamou, ale vždy potom prídem za ňou a poviem prepáč."
5.Tomáš Bezdeda: "Motto? Nezabudnúť, odkiaľ som prišiel a byť stále sám sebou. Viem si stanoviť cieľ a ísť si tvrdo za ním, lebo si myslím, že keď človek veľmi chce, dá sa dosiahnuť takmer všetko."
6.Tomáš Bezdeda: "SuperStar je súťaž, v ktorej sa môžem zviditeľniť, ale neberiem ju smrteľne vážne, lebo si viem predstaviť, že víťaz to bude mať veľmi ťažké. Toto všetko je pre mňa veľká skúsenosť do života a nové zážitky. Naučím sa ako sa správať v spoločnosti a pred kamerou. Ked sa SuperStar skončí, som si vedomý, že budem musieť pracovať na sebe sám, keď som sa už teraz niekam dostal, chcem to dokončiť."
7.Tomáš Bezdeda: "Dôležitá je aj škola, chcel by som študovať aj na vysokej, ale rád by som si založil kapelu a živil sa spevom. Ten pre mňa znamená veľa. Baví ma to od malička a keď si môžem zaspievať a zahrať na gitare, je to pre mňa balzam na dušu."
8.Miloš Zeman: "Moja kniha je asi príliš nežná, čo dokazuje aj to, že na mňa dosiaľ nebola podaná žaloba."
9.Sarah Jessica Parker: "Vždy odpustím svojim nepriateľom, lebo nič iné ich nevie natoľko rozčúliť, ako práve toto gesto.“"
10.Owen Wilson: "Pri nakrúcaní s Jane Seymour som bol trochu vytočený. Musel som hladkať doktorku Quinn, ktorá bola v detstve mojou obľúbenou."
11.Renée Zellweger: "Chcem sa tešiť z vlastných rozhodnutí. Od žiadneho muža nechcem, aby riešil moje životné problémy."
12.Halle Berry: "Michael ma prijal takú, aká som. Od muža som ešte zatiaľ viac nedostala."
13.Beyonce: "Všetci máme svoje chyby. Ale ja som človek a je dôlečité sa sústrediť na iné kvality než vonkajšia krása."
14.David Beckham: "Anglické mužstvo by malo mať anglického manažéra."
15.David Beckham: "Kedykoľvek Menchester United prehrá, ľudia vždy povedia, že sú v kríze."
16.David Beckham: "V Španielsku majú ľudia obed a večeru omnoho neskôr - keď sa vraciam do Anglicka, musím jesť o pol noci sám."
17.David Beckham: "Pelé bol dokonalý hráč. Samozrejme som ho naživo nevidel, lebo som sa ešte vtedy nenarodil."
18.David Beckham: "Viktóriu mám rád takú aká je, a pre nič iné. Mal by som ju rád aj keby pracovala v Tescu."
19.David Beckham: "Doma je to ťažké. Napríklad nikdy nemôžem odrhŕnúť závesy na oknách, nemám vôbec súkromie. Vlastne ani si nepamätám, kedy som naposledy mal doma denné svetlo."
20.David Beckham: "Alex Ferguson je najlepším manažérom akého som doteraz mal. Vlastne, je jediným manažérom ktorého som doteraz mal. Ale je najlepším manažérom akého som kedy mal."

Zobraziť stránku:
<< Začiatok   < Predošlá strana   Strán (5): [1]  2  3  4  5   Ďalšia strana >   Koniec >>Poznáte nejaký výrok, ktorý tu nieje? Nájdite v našej databáze osobnosť, ktorá ho povedala a pridajte ho.
 
 
parfumeria : knihy : napíšte nám : odkaz na Vašej stránke : mapa servera : knihkupectvo : kontakt : inzercia : nastaviť ako homepage : pridať medzi obľúbené

Copyright © 2005 ShowBiznis.sk, Všetky práva vyhradené.
Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu serveru ShowBiznis.sk
je bez písomného súhlasu redakcie zakázané.